Logo
O nas

O nas

Mapka    Diodak.eu istnieje na rynku od 2015 roku. Zajmujemy się sprzedażą elektroniki, serwisem starej elektroniki, komputerów i oprogramowania, oraz innymi usługami IT, takimi jak jak projektowanie i wdrażanie serwisów WWW/WEB, czy outsourcing IT. Prowadzimy też Agencję Celną, która zajmuje się zagadnieniami takimi jak: Pragnąc spopularyzować firmową witrynę internetową, dostrzegając całkowity niedostatek swobodnie dostępnych lokalnych serwisów ogłoszeniowych i informacyjnych w powiatch wrzesińskim, gnieźnieńskim, oraz jarocińskim i średzkim, postanowiliśmy stworzyć od podstaw szybki, lekki a także zupełnie darmowy potal ogłoszeniowy z możliwością wyświetlania artykułów i treści, pochodzących od naszych użytkowników. Portal wzbogacony został o funkcję forum dyskusyjnego, aby ułatwić jego użytkownikom wymianę informacji. Naszym docelowym odbiorcą są mieszkańcy Wielkopolski.

Zamieszczanie ogłoszeń, jest i zawsze będzie zupełnie bezpłatne i dziecinnie proste. Logowanie nie jest i nie będzie potrzebne, zaś czas emisji ogłoszeń, będzie wynosił 30 dni.

Tworząc bezpłatną platformę ogłoszeniowo-informacyjną, chcemy ułatwić naszym klientom wzajemny kontakt. Celem jest dotarcie z serwisem do jak największej ilości ludzi.

Nie chcemy, jak inne portale, zarabiać na naszych użytkownikach. Wystarczy nam popularność tej strony pośród was, co i tak przełoży się na rozpoznawalność naszej firmy.

Dopiero zaczynamy, więc prosimy pomóż nam. Wyślij swoje spostrzeżenia, nie pozostawaj obojętny. Każda wiadomość od naszych użytkowników pomoże nam doskonalić ten portal.

Zapraszamy do współtworzenia treści. Artykuły w formacie .doc lub .pdf można wysyłać na nasz adres e-mail.

Można się też z nami skontaktować telefonicznie, osobiście jak również poprzez formularz kontaktowy.