Logo
Agencja
SERWIS
62-300 Września
ul.Kaliska 14
tel.: (+48) 503-784-308

Serwis starej elektroniki, komputerów i oprogramowania

Mapka    Serwis komputerów i elektroniki, to obok usług agencyjnych i usług programistycznych, jeden z głównych filarów działalności naszej firmy. Zajmujemy się usterkami hardware (podzespołów) oraz software (związanych z oprogramowaniem).
Prowadząc serwis pogwarancyjny, oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z naprawami laptopów, tabletów i komputerów stacjonarnych (desktop PC). Naprawiamy zarówno typowe „składaki”, jak i komputery markowe takich producentów jak:


Napraw komputerów dokonujemy zarówno od strony fizycznej (hardware), jak i programowej (software). Zajmujemy się modernizacją, składamy komputery pod zamówienie, dokonujemy diagnostyki.

Oferujemy także naprawy wszelkiego rodzaju starej elektroniki. Jeśli potrzebujesz naprawy starego radia, starego komputery, kalkulatora, magnetofonu, czy konsoli, zgłoś się do nas. Mapka

Każda naprawa u nas jest wyceniana indywidualnie. Wynika to z faktu, że w większości przypadków wadliwe podzespoły należy usunąć z komputera i wymienić na nowe. Ceny nowych lub użuwanych podzespołów zależą od ich szczegółowych parametrów. Na przykład od ilości i typu pamięci RAM, pojemności i rodzaju dysku twardego, mocy zasilacza, klasy i przeznaczenia karty graficznej itd.

Praca serwisu jest wyceniana w zależnoci od usterki i ilości przewidywanego nakładu pracy, związanego z jej usunięciem. Zazwyczaj wynosi od 30 do 300 zł.

Naprawa w naszej firmie przebiega następująco:

Najczęściej zadawane pytania:


Skontaktuj się z nami. Przejdź do formularza kontaktowego.